O nas

Nasza przygoda rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy powstała pierwsza w Zakopanem sieć wypożyczalni rowerów Bike Point. Już wtedy, ideą stało się promowanie aktywnego zwiedzania Zakopanego i okolic przy pomocy mobilnej aplikacji lub w towarzystwie lokalnych przewodników.

Obecnie jesteśmy największą wypożyczalnią rowerów elektrycznych i klasycznych w Polsce. W naszych szeregach posiadamy sprzęt renomowanych marek takich jak: HaiBike, Lapierre, Focus czy Northtec. Każdego roku wyposażamy nasze wypożyczalnie w nowe kolekcje rowerów elektrycznych i klasycznych. Dzięki temu dajemy pewność najwyższej jakości, innowacyjności i niezawodności wypożyczanego sprzętu.

Jako wyłączny Dealer na Podhale wymienionych marek, zapraszamy na jazdę testową wybranych modeli z 2020 roku, a już w kwietniu 2021 roku dostępne będą modele na nowy sezon! Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku!


Często zadawane pytania

Pomimo sporej ilości sprzętu, jakim dysponuje nasza sieć wypożyczalni, zalecamy wcześniejszą rezerwację. Dokonując rezerwacji masz pewność, że sprzęt będzie dostępny, w konkretnym rozmiarze i w wybranym punkcie.

Posiadamy mobilną aplikację z kilkunastoma propozycjami na wycieczki rowerowe w Zakopanem i okolicach, a także w rejonie Jeziora Czorsztyńskiego. Wystarczy wypożyczyć u nas rower, zainstalować aplikację w telefonie, wybrać trasę i podążać śladem GPS. Dysponujemy uchwytami na telefon, który szybko i w prosty sposób zamontujesz na kierownicy.

Czekamy do 30 minut po wyznaczonej godzinie. Po tym czasie, nie gwarantujemy dostępności zarezerwowanego sprzętu. W takim wypadku, opłacona wcześniej rezerwacja przepada i nie podlega zwrotowi. PAMIĘTAJ! Jeśli poinformujesz nas o swoim spóźnieniu w ciągu tych 30 minut, poczekamy na Ciebie!

Wszystkie nasze rowery są systematycznie serwisowane i regulowane. W ciągu 30 minut od wypożyczenia, należy zgłosić nam ewentualną wadliwość - w przeciwnym razie uznajemy sprzęt za sprawny. Jeżeli dojdzie do jakiejś awarii na trasie, prosimy o kontakt. W miarę możliwości, podjedziemy w wyznaczone miejsce i pomożemy usunąć usterkę. 
Istnieje możliwość wykupienia usługi POMOC. Wówczas, niezależnie od rodzaju awarii roweru, masz pewność, że dojedziemy do Ciebie i usuniemy usterkę lub wymienimy rower na inny.
Pamiętać należy, że w przypadku niewłaściwego użytkowania sprzętu i/lub jego zniszczenia, naliczone zostaną adekwatne koszty naprawy.

Tak! Jeśli wypożyczacie minimum 2 rowery na minimum 1 dobę, możemy dowieźć je w dowolne miejsce w Zakopanem i jego bliskich okolicach, w promieniu do 5 km. Jeżeli zatrzymujecie się nieco dalej, dowóz również jest możliwy, ale za dodatkową opłatą. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły. Dowozy wykonujemy w godzinach porannych, 8:00-10:00.

Aby wypożyczyć rower musisz być pełnoletni lub przyjść ze swoim opiekunem. Na podstawie dokumentu tożsamości, wypełniamy dokument wypożyczenia, który podpisujesz jednocześnie akceptując nasz regulamin. Zwrot sprzętu również potwierdzasz swoim podpisem. Nie pobieramy kaucji, ani nie przetrzymujemy dokumentów!

Nie, jest to zupełnie dobrowolne. Jeśli jednak zostawisz nam swojego maila, raz na jakiś czas otrzymasz od nas newsletter. Dowiesz się z niego między innymi o naszych działaniach, zakupie nowych kolekcji rowerów czy wyprzedaży poprzednich po zakończonym sezonie.